NEJLEPŠÍ NOVÉ SERIÁLY SEZÓNY – LÉTO 2017

Nevíte co s časem, protože zrovna silně prokrastinujete kvůli zkouškovému? Jsem tu jen a jen pro vás s mým shrnutím nejlepších seriálů, které měly svoji premiéru v létě. Ano, s letními seriály přicházím trošku pozdě, ale – můžete je zkouknout najednou! A to se počítá.

tumblr_ov21w8ygAz1rwmryjo2_540

Atypical

Samovi je osmnáct. Je na autistickém spektru, miluje biologii a Antarktidu a rozhodl se, že chce přítelkyni. Rady hledá všude možně, ale ne všechny fungují. Vlastně skoro žádná. Mezitím se jeho máma Elsa musí vypořádat s tím, že chce její syn větší samostatnost a není na ní tak závislý jako předtím.

Milá komedie od Netflixu, která nenuceným způsobem upozorňuje na otázky a problémy spojené s autismem. Můj nejoblíbenější seriál sezóny.

tumblr_ovuodoxaCU1qk9f8xo8_540

The Bold Type

Jane, Kat a Sutton jsou nejlepší přítelkyně a společně pracují v redakci lifestylového časopisu. Zajímají se o módu, vztahy, ale postupně i o důležitější témata. Seriál je inspirovaný životem šéfredaktorky časopisu Cosmopolitan Joannou Coles. Ukazuje, jak důležité je ženské přátelství a cesta za svými cíly.

tumblr_oto4m2uiLo1wul34bo1_540 (1)

Midnight, Texas

Městečko Midnight patří nadpřirozeným obyvatelům – upírům, čarodějnicím, tygrodlakům, andělům i démonům. Náhodou do něj zabloudí (uteče) Manfred, médium, které dokáže komunikovat s duchy. Místním se ze začátku moc nezdá, ale po nějaké době a prožitých dobrodružstvích ho vezmou mezi sebe a zformují svou vlastní rodinu. Společně bojují za záchranu města. I světa.

Od autorky předlohy Pravá krev jsme se dočkali televizní verze i její další knižní série, která je na pomezí Supernatural a práve Pravé krve.

tumblr_omphv3AAgg1qdhps7o1_500tumblr_omphv3AAgg1qdhps7o4_r1_500 (1)

Hooten & The Lady

Pro všechny milovníky fimů a seriálů o lovcích pokladů nebo dobrodružných knihovnících je tu seriál o americkém dobrodruhu Hootenovi a britské muzejní kurátorce lady Alex Spencer–Parker. Vtipná a akční dobrodružná komedie, ve které se tahle dvojka potkává až příliš často a pokaždé hledá další artefakty a ztracené poklady.

Letní sezóna bývá na seriály dost skoupá, takže bohužel výběr není tak zajímavý a dobrý jako v ostatních obdobích, což je škoda. Mým nejoblíbenějším je rozhodně Atypical, u kterého jsem se zasmála i poučila. Na druhém místě je The Boldy Type, ale mohla bych žít, i kdybych se na něj nepodívala? Určitě. Podzim byl už mnohem nabitější, takže se těšte na příští tipy! Mějte se krásně, Magda -3

facebook-512 twitter-icon Email-Sig-Icon-Instagram

Reklamy

1 komentář: „NEJLEPŠÍ NOVÉ SERIÁLY SEZÓNY – LÉTO 2017

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s