PRVNÍ VIDEO JE NA SVĚTĚ!

Mám neovladatelnou potřebu napsat na blog, i když na něj v poslední době nemám tolik času a musím dělat jiné věci. Je tu ale jedna novinka, se kterou se vám musím svěřit. Po několika týdnech po návratu z Paříže jsem si konečně našla pár hodin na sestříhání videa, které jsem ve Francii natáčela. Jsem z něj nadšená, i když s každým zhlédnutím vidím samozřejmě více a více nedokonalostí, které chci v budoucnu změnit.

Pár (doslova) videí jsem natočila a nastříhala už pro Animefest, ale to byly jen Otázky a odpovědi organizátorů, kdy jsem držela kameru a buzerovala odpovídající, aby se blbě netvářili a nedávali ruce před sebe do záběru..

Natáčet i stříhat mě moc baví, stejně tak hledat vhodnou hudbu, která by se k záběrům hodila a zároveň vytvořila určitou atmosféru, kterou bych chtěla, aby video mělo. Samozřejmě musí dodržovat i zákony o duševním vlastnictví, díky čemuž jsem našla stránku Jamendo, kde můžete najít přes dvě stě tisíc písní od nezávislých hudebníků.

Doufám, že se vám mé cestovní video bude líbit a věnujete mi třeba like či odběr kanálu, pokud byste rádi viděli i další moji tvorbu. Příští týden zveřejním video z našeho dne v Praze. Další témata, kterým bych videa chtěla věnovat, jsou například recepty a kapsulový šatník. Mějte se krásně.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s